Návštěva plzeňského biskupa Mons. Františka Radkovského

V pátek 12. dubna 2013 jsme přivítali na obecním úřadě vzácnou návštěvu, plzeňského biskupa Mons. Františka Radkovského. Biskup přijel do naší obce v rámci kanonické vizitace. Na obecním úřadě ho přivítal, za účasti místního faráře Přemysla Ciupaka, starosta obce. Při setkání byli přítomni i starostka a místostarosta obce Všruby. Biskup zavítal i do místního kostela sv. Vavřince, kde sloužil ranní bohoslužbu a dále do místní základní školy.

Podrobnosti o vložení záznamu

Datum vložení: 12. 4. 2013 0:00
Datum poslední aktualizace: 12. 4. 2013 0:00
Autor: prevod prevod

Užitečné odkazy