Vítání občánků - jaro 2019
V neděli dne 12.května 2019 proběhlo v zasedací místnosti OÚ v Mrákově vítání občánků. Celkem bylo pozváno 6 malých občánků, ale z důvodu nemoci dva nedorazili. Nové občánky přivítal starosta obce a členky SPOZ. Program zpestřily svým vystoupením děti ze ZŠ Mrákov.
Podrobnosti o vložení záznamu
Datum vložení:
30. 5. 2019 11:20
Datum poslední aktualizace:
30. 5. 2019 11:29



